TVG’st

TVG on üks juhtivatest pilveteenuste - ja tarkvara maaletoojatest, kes on tegutsenud Balti riikides rohkem kui 20 aastat. Me jätkame, pidevalt suurendades pakutavate teenuste kvaliteeti, tooteportfelli ja teadmuspagasit.
 
TVG on Microsofti, Adobe, Corel, Altaro, TeamViewer, ManageEngine, JetBrains ja paljude teiste tarkvarateenuste ja lahenduste tootjate ametlik levitaja Baltimaades. Meie toodete ja teenuste portfell kasvab pidevalt.
 
Meie pilvepõhiste toodete ja tehnoloogiateenuste portfellis sisalduv aitab kaasa paljude Balti riikides ja kaugemalgi asuvate klientide äritegevusele ja kasumlikkusele. Meie pakutavast leiab sobiva lahenduse nii väikeettevõte kui korporatiivklient, sammuti valitsusasutused ja haridussektor.
 
Rohkem, kui 20 aasta vältel on TVG loonud pikaajalised ja usaldusväärsed partnerlussuhted enam, kui 1000 IT ettevõttega üle Baltikumi. Meie edasimüüjate hulgas on väga erineva profiiliga firmasid, kuid neid kõiki ühendab soov teha koostööd usaldusväärse partneriga, keda iseloomustab pühendumus aitamaks neil oma ärieesmärke saavutada.
 
Olles TVG partner, on teil võimalus kaasata meie laialdasi teadmisi aitamaks teil arendada uusi innovaatilisi lahendusi.
 
TVG’s me võtame väga tõsiselt rolli olla teie usaldusväärseks nõuandjaks. Me pühendume tipptasemele kõiges, mida teeme. See eristabki meid teistest.

The future isn't just cloud it's multi cloud